KONST / Litografier / Färglitografi 13073017
nr 1307 3017
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Färglitografi, Petter Thoen (f. 1943), oramad. Signerad, numrerad 68/230, bladets mått: 38x29cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 februari 2020
kl 19:46:16
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen